Skip to content Skip to footer

Aydınlatıcı Etkili Yüz Bakım Sütü

AYDINLATICI ETKİLİ YÜZ BAKIM SÜTÜ

face mılk
BRIGHTENING

Güneş ve yaşlılık lekelerine iyi gelir. Cilt yumuşaklığını artırmaya, pigment birikimini azaltmaya yardımcı olur

FAYDALARI

Şakayık çiçeği ekstratı : Şakayık çiçeği proteinler, mikro elementler ve vitaminlerdeki zenginliği nedeniyle geleneksel Çin tıbbında kullanılır. Kozmetikte cilt yumuşaklığını artırmaya, pigment birikimini azaltmaya yardımcı olur. Yirmiden fazla farklı bileşik içerir: antosiyaninler, flavonoidler (flavonoller ve flavonlar), reçineler, yağ asitleri ve steroller. Şakayık yapraklarının özleri, yüksek antioksidan aktiviteyi kanıtlamıştır.

Üzüm çekirdeği yağı : Cildin yağ oranını dengeler. Güneş ve yaşlılık lekelerine iyi gelir. Yüzün daha canlı görünmesini sağlar. Orta dereceli aknenin giderilmesinde yardımcıdır. Cilt tonunu eşitler.

Etkileri

İçeriğinde bulunan aktifler sayesinde cildin daha aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra elinize yeterli miktarda aldığınız Oilio Skin
Brightening cilt aydınlatıcı bakım sütünü göz çevresi dışında yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak uygulayın. Genel ve günlük kullanım için uygundur. Kullanmadan önce, bileğinizin iç kısmına bir miktar damlatarak bekleyiniz. Alerjik reaksiyon gözlemlemeniz halinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.

İÇİNDEKİLER (IngredIents) :

Aqua(Water), Cyclopentasiloxane, PEG-10 Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Vitis Vinifera seed oil,
Isododecane, Disteardimonium Hectorite, Allantoin, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, 4-Butylresorcinol ,Tocopheryl Acetate, Paeonia Officinalis Flower Extract, Glycereth-6 Tricocoate, Ethylhexylglycerin.

× Canlı Destek