Skip to content Skip to footer

Göz Çevresi Bakım Sütü

GÖZ ÇEVRESİ BAKIM SÜTÜ

face mılk
EYE CONTOUR

Cilt dokusunun daha elastik görünmesini sağlar. Kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. Cilt hücrelerinin yenilenmesinine yardımcı olur.

FAYDALARI

Annurca Elması Ekstresi : Özellikle prosiyanidin 1 ve prosiyanidin B-2 açısından zengindir. Bu iki değerli polifenol, sağlıklı cildin desteklenmesine ve kan mikrosirkülasyonunun iyileştirilmesine yardımcı olur. Annurca elması, hücre ve doku hasarını önleyen, kırışıklıkları azaltan ve yaşlanma sürecini yavaşlatan antioksidanlar ve A, B ve C Vitaminleri içerir.

Nar çekirdeği yağı : Cilt dokusunun daha elastik görünmesini sağlar. Kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. Cilt hücrelerinin yenilenmesinine yardımcı olur. Cildin kaybettiği kolajeni ve gerekli mineralleri cilde verir. Cildin yağ oranını dengeler ve cildi canlandırır.

Etkileri

Kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Göz altı kuruluğuna karşı uzun süre nem desteği sağlayarak
göz çevresinin daha genç görünmesine yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra elinize yeterli miktarda aldığınız Oilio Eye Contour Göz Çevresi Bakım Sütü göz altına masaj yaparak uygulayın. Genel ve günlük kullanım için uygundur. Kullanmadan önce, bileğinizin iç kısmına bir miktar damlatarak bekleyiniz. Alerjik reaksiyon gözlemlemeniz halinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.

İÇİNDEKİLER (IngredIents) :

Aqua(Water), Cyclopentasiloxane, PEG-10 Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Punica Granatum seed oil, Isododecane, Disteardimonium Hectorite, Allantoin, Parfum, Sodium Chloride, Phenoxyethanol , Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract,Hexyl  innamal, Limonene, Linalool, Citronellol, Coumarin.

Leave a comment

Sıkılaştırıcı Etkili Yüz Bakım Sütü

SIKILAŞTIRICI ETKİLİ YÜZ BAKIM SÜTÜ

face mılk
LIFTING

İnce çizgileri ve yaşlanma belirtilerini azaltır, cildi sıkılaştırarak daha pırıltılı ve elastiki görünmesini sağlar.

FAYDALARI

Orchid Extract : (Aktif ) Orkideler genellikle cilt için yararlı olan kalsiyum, magnezyum ve çinko içerdiğinden “cilt için mükemmel bitki” olarak adlandırılır. Orkide yağı cildi nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda cildin bağışıklığını güçlendirir, ince çizgileri azaltır, yaşlanma belirtilerini azaltır ve cildi rahatlatır.

Magnolol : ( Aktif ) Yaşla birlikte bağışıklık sistemi daha az etkili hale gelir ve iltihaplanma aktivitesi artar. Bu, yavaş ama sürekli serbest radikal üretimi ile karakterize edilen kronik iltihaplanmaya yol açabilir, bu da kırışıklıklara ve ciltte sarkmaya neden olur. Magnolol hem iltihaplanma hem de yaşlanma süreçlerinde anahtar bir aracı olan NF-KB’nin aktivasyonunu engellediği bildirilen iki anti-enflamatuar maddeden birisidir.

Nar Çekirdeği Yağı : Cilt dokusunun daha pırıltılı ve elastiki görünmesini sağlar. kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlar. Cildin kaybettiği kolajeni ve cilde gerekli olan mineralleri kazandırır. Cildin yağ oranını dengeler ve cildi canlandırır. Nar çekirdeği yağının, yaşlanmayı önleyici ve tersine çevirici özellikleri de vardır.

Kayısı Çekirdeği Yağı : İçerdiği A ve E vitaminleri ile Omega 6 sayesinde cildin sıkılaşmasında rol oynuyor. İnce çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasında etkili oluyor. Yoğun nemlendirme etkisiyle cildi besliyor. Yatıştırıcı etkisiyle hassas ciltlere uygun bakım sağlıyor.

Etkileri

İçeriğinde bulunan aktifler sayesinde gözeneklerin daha sıkı bir görünüm kazanmasına  yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra elinize yeterli miktarda aldığınız Oilio Skin Lifting cilt sıkılaştırıcı bakım sütünü göz  çevresi dışında yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak  uygulayın. Genel ve günlük kullanım için uygundur. Kullanmadan önce, bileğinizin iç kısmına bir miktar damlatarak bekleyiniz. Alerjik reaksiyon gözlemlemeniz halinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.

İÇİNDEKİLER (IngredIents) :

Aqua(Water), Cyclopentasiloxane, PEG-10 Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Isododecane, Disteardimonium Hectorite, Allantoin, Punica Granatum seed oil, Prunus Armeniaca kernel oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Orchid Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Hydroxy Citronellal, Citronellol.

Leave a comment

Arındırıcı Etkili Yüz Bakım Sütü

ARINDIRICI ETKİLİ YÜZ BAKIM SÜTÜ

face mılk
refınıng

Ciltteki ince kırışıklıkların görünümünü azaltır, ciltteki sivilce ve aknelerle savaşır ve yenilerinin oluşumunu önler.

FAYDALARI

Kala Çiçeği Ekstresi ve Bakuchiol :  Ciltteki ince kırışıklıkların görünümünü azaltır, kolajen desteği sağlar, cildinizin elastikiyetini kaybetmesini engellemeye yardımcı olur; böylece daha sıkı ve sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olursunuz. Doğası gereği narin bir içerik olduğu için göz altılarınızda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda cildinizin mat görünümünü yok eden içerik, daha pürüzsüz ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Limon Yağı  : Antiseptik özelliği nedeniyle ciltteki sivilce ve aknelerle savaşır ve yenilerinin oluşumunu önler. Tonik görevi görür, bu anlamda cilt için çok iyi bir temizleyicidir. Gözenekleri iyice açarak cildin daha rahat nefes almasına ve ferahlamasına yardım eder. Yağlı ciltlerdeki yeni yağ oluşumunu azaltmaya yardım eder. Cildin fazla sebum salgılamasının önüne geçer.

Etkileri

İçeriğinde bulunan aktifler sayesinde cildin sebum dengesini kontrol altına almaya yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra elinize yeterli miktarda  aldığınız Oilio Refining cilt
arındırıcı bakım sütünü göz çevresi dışında yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak uygulayın. Genel ve günlük kullanım için uygundur. Kullanmadan önce, bileğinizin iç kısmına bir miktar damlatarak bekleyiniz. Alerjik reaksiyon gözlemlemeniz halinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.

İÇİNDEKİLER (IngredIents) :

Aqua(Water), Cyclopentasiloxane, PEG-10 Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone,
Ethylhexyl Palmitate, Isododecane, Disteardimonium Hectorite, Allantoin, Caprylic/Capric Triglyceride, Citrus Limon Peel Oil, Phenoxyethanol , Sodium Chloride, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Zantedeschia Elliottiana Flower Extract, Bakuchiol.

Leave a comment

Collagen Yüz Bakım Sütü

COLLAGEN YÜZ BAKIM SÜTÜ

face mılk
collagen

İçerisindeki vitaminler ve omega ile kırışıklıklara meydan okur, aynı zamanda cildi mükemmel nemlendirme sağlar.

FAYDALARI

Collagen :  Kolajen, vücutta var olan ve vücudun kendi ürettiği bir proteindir. Yaşlanma ile birlikte ise bu üretim seviyesi azalır. Kolajen azaldığında ise cilt gençlikteki esnekliğini kaybetmeye başlar ve böylece ince çizgiler ve ilk kırışıklıklar ortaya çıkar, cilt sarkmaya başlar. Kolajen seviyesini artırarak kırışıklıklarını engellenebilir, cildinin çok daha genç, ışıl ışıl ve esnek olmasını sağlanabilir.

Argan Yağı : İçerisindeki vitaminler ve omega ile kırışıklıklara meydan okuyan bu yağ, aynı zamanda cildi mükemmel bir şekilde nemlendiriyor. Cilt elastikiyetini artırıyor ve cildin kendi kendine ürettiği doğal yağ olan sebumu dengeliyor. Cilde verdiği nem sayesinde de argan yağı içeren ürünler, cildin çok daha parlak, sağlıklı görünmesini ve yumuşacık olmasını sağlıyorlar.

Etkileri

İçeriğinde bulunan kolajen sayesinde cildin kolajen dengesini sağlamasına ve cildin daha enerjik bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra elinize yeterli miktarda aldığınız Oilio Collagen cilt bakım sütünü göz çevresi dışında yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak uygulayın. Genel ve
günlük kullanım için uygundur. Kullanmadan önce, bileğinizin iç kısmına bir miktar damlatarak bekleyiniz. Alerjik reaksiyon gözlemlemeniz halinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.

İÇİNDEKİLER (IngredIents) :

Aqua(Water), Cyclopentasiloxane, PEG-10 Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate,
Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Isododecane, Disteardimonium Hectorite, Allantoin, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Hydrolyzed Collagen ,Sodium Chloride, Phenoxyethanol , Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Linalool, Alpha Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Limonene.

Leave a comment

Hyaluronıc Yüz Bakım Sütü

HYALURONIC YÜZ BAKIM SÜTÜ

face mılk
HYALURONIC

Cildin canlanmasına yardımcı olurken aynı zamanda genç kalmasını sağlayarak pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar.

FAYDALARI

Sodium Hyaluronate :  Hyalüronik asit içeren yüz bakım sütü cilde uygulandığında, yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar. Cildin uzun seneler canlılığını, tazeliğini ve doğallığını korumasına yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında kırışıkların azalmasını sağlar.

Buğday Yağı : E vitamini deposudur, cildi besler ve gençleştirir. Antioksidanlar açısından zengindir. Cildin canlanmasına yardımcı olurken aynı zamanda genç kalmasını sağlar. Cildin gergin ve genç görünümünü korumada çok etkili bir işlevi vardır. Besleyici özelliği ile cildin sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Etkileri

İçeriğinde bulunan hyalüronik asit sayesinde cilde nem desteği sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra elinize yeterli miktarda aldığınız Oilio Hyaluronic
acid cilt nemlendirici bakım sütünü göz çevresi dışında yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak uygulayın. Genel ve günlük kullanım için uygundur. Kullanmadan önce, bileğinizin iç kısmına bir miktar damlatarak bekleyiniz. Alerjik reaksiyon gözlemlemeniz halinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.

İÇİNDEKİLER (IngredIents) :

Aqua(Water), Cyclopentasiloxane, PEG-10 Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Glycerin, Polymethyl Methacrylate,Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Isododecane, Disteardimonium Hectorite, Allantoin, , Triticum Vulgare Germ Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil,, Parfum, Sodium Chloride, Phenoxyethanol , Tocopheryl Acetate,  Thylhexylglycerin, Sodium hyaluronate, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol.

Leave a comment

Aydınlatıcı Etkili Yüz Bakım Sütü

AYDINLATICI ETKİLİ YÜZ BAKIM SÜTÜ

face mılk
BRIGHTENING

Güneş ve yaşlılık lekelerine iyi gelir. Cilt yumuşaklığını artırmaya, pigment birikimini azaltmaya yardımcı olur

FAYDALARI

Şakayık çiçeği ekstratı : Şakayık çiçeği proteinler, mikro elementler ve vitaminlerdeki zenginliği nedeniyle geleneksel Çin tıbbında kullanılır. Kozmetikte cilt yumuşaklığını artırmaya, pigment birikimini azaltmaya yardımcı olur. Yirmiden fazla farklı bileşik içerir: antosiyaninler, flavonoidler (flavonoller ve flavonlar), reçineler, yağ asitleri ve steroller. Şakayık yapraklarının özleri, yüksek antioksidan aktiviteyi kanıtlamıştır.

Üzüm çekirdeği yağı : Cildin yağ oranını dengeler. Güneş ve yaşlılık lekelerine iyi gelir. Yüzün daha canlı görünmesini sağlar. Orta dereceli aknenin giderilmesinde yardımcıdır. Cilt tonunu eşitler.

Etkileri

İçeriğinde bulunan aktifler sayesinde cildin daha aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra elinize yeterli miktarda aldığınız Oilio Skin
Brightening cilt aydınlatıcı bakım sütünü göz çevresi dışında yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak uygulayın. Genel ve günlük kullanım için uygundur. Kullanmadan önce, bileğinizin iç kısmına bir miktar damlatarak bekleyiniz. Alerjik reaksiyon gözlemlemeniz halinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.

İÇİNDEKİLER (IngredIents) :

Aqua(Water), Cyclopentasiloxane, PEG-10 Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Vitis Vinifera seed oil,
Isododecane, Disteardimonium Hectorite, Allantoin, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, 4-Butylresorcinol ,Tocopheryl Acetate, Paeonia Officinalis Flower Extract, Glycereth-6 Tricocoate, Ethylhexylglycerin.

Leave a comment

× Canlı Destek